Masážní přípravky

Jako masážní přípravky označujeme všechny produkty, které používá masér při masáži. Konkrétně mám na mysli masážní oleje, které je možné ještě rozdělit na masážní oleje s parfemací a bez parfemace. Mezi masážní oleje se určitě dají zařadit i ajurvédské a wellness oleje. Speciální kategorie masážních olejů mohou být sportovní masážní oleje, přičemž nejznámější jsou hřejivé masážní oleje a chladivé masážní oleje.

Další kategorií jsou masážní emulze. Tyto masážní přípravky můžeme dělit jednak na emulze s parfemací a bez parfemace. Masážním olejům s parfemací se také říká wellness masážní emulze.

Gelové masážní přípravky

Gelové masážní přípravky neboli gely se využívají při sportovní činnosti (před nebo po zátěži). Vhodné jsou zejména pro svou rychlou vstřebatelnost. Nejčastěji se setkáte s chladivými nebo hřejivými sportovními gely. Hřejivé gelové masážní přípravky se používají nejčastěji před sportovním výkonem. Naopak chladivé gelové masážní přípravky se aplikují po sportovním výkonu nebo při velmi teplém počasí.

Speciální masážní přípravky

Mezi speciální masážní přípravky patří například masážní svíčky nebo přípravky pro čokoládovou masáž. Masážní svíčky jsou v poslední době stále více populární a to nejen u profesionálních masérů. Důvodem je fakt, že masáž masážní svíčkou je velmi příjemným zážitkem. Naopak masáž čokoládovými masážními přípravky je sice zajímavou wellness procedurou, ale opakovaně na ni jde jen málo kdo.

Masážní přípravky v Praze

Můžete se stavit v Centrálním distribučním skladu v Čestlicích u Prahy. Více informací o pobočkách na www.wellea.cz/kontakt.


zpět